Bakımın kalbi Denizli’de attı, BTKS 2022 başarıyla tamamlandı!

Bu yıl ikinci kez uluslararası katılımlı formatta düzenlenen olan 10.Uluslararası Katılımlı Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi 3 günlük yoğun etkinlik takviminin ardından bugün sona erdi.

22.10.2022
215
Bakımın kalbi Denizli’de attı, BTKS 2022 başarıyla tamamlandı!

Alanında Türkiye’deki tek etkinlik olma özelliğine sahip 55 bildiri, 15 seminer, 3 panel, 2 eğitimin yer aldığı organizasyon Denizli ve Türkiye’de öncü firmalarının yer aldığı yoğun katılım ile dikkat çekti.

10.Uluslararası Katılımlı Bakım Teknolojileri Kongresi ve Sergisi başladı. Makina Mühendisleri Odası ve Pamukkale Üniversitesi’nin ortaklaşa yürüttüğü etkinlik, ikinci kez uluslararası katılımlı düzenlendi. Kongrenin ana teması bu yıl “Bakımda Dijitalleşme ve Dijitalleşmede Bakım” olarak belirlenmişti.

Çağdaş bilgi ve teknolojinin etkin şekilde tartışıldığı bir platform olma niteliğinin yanı sıra, Bakım Mühendisliği Meslek Disiplininin gelişmesi ve kurumsallaşması yönündeki çalışmalara da ivme kazandırmanın hedeflendiği kongrede 55 adet bildiri sunulurken, 15 adet seminer, 2 adet kurs ve 4 adet de panel gerçekleştirildi.

3 gün boyunca dolu dolu etkinlikler ile sektörün nabzının tutulduğu kongre başarılı bir biçimde tamamlandı.

Bugün gerçekleştirilen ‘Kapanış Paneli’nde TMMOB Makina Mühendisleri Odası Başkanı Yunus Yener, Makina Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Elif Öztürk, TMMOB Makina Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Başkanı Umut Cüneyt İyiol, katılım sağlayan katkı koyan firma ve yetkililere plaket takdim etti. Kapanış konuşması ve plaket takdimlerinin ardından etkinlik toplu fotoğraf çekimi ile başarılı bir biçimde tamamlandı.

Bakım teknolojileri üzerine rehber niteliği taşıyan kongre, Denizli ve Türkiye’de ses getiren bir organizasyon olduğunu bir kez daha kanıtladı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.